شرکت تذهیب رایان

(در حال بروز رسانی وبگاه خود هستیم. دوباره مراجعه کنید)

آشنایی با شرکت تذهیب رایان

شرکت تذهیب رایان با همت تعدادی از فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1389 تاسیس شد. اعضای این مجموعه در ابتدا دارای سوابق کاری درخشانی بالغ بر یک دهه در زمینه های تخصصی خود در حوزه نرم افزار بوده اند. فلذا این شرکت به مدد خداوند توانست در سال آغازین از فعالیت خود محصولات دانش بنیان در عرصه فناوری اطلاعات تولید کرده و خیلی زود توجه شرکت های همکار را به خود جلب کند. بنا بر این در همان سال آغازین از کار خود، تقاضای متعدد همکاری از سوی مجموعه های فعال آی تی دریافت کرده و در زمینه های مختلف در این حوزه به فعالیت تخصصی طراحی نرم افزار، و تولید فن آوری های نرم افزاری پرداخت.

این شرکت توانسته است نرم افزار های تخصصی انمیشن سازی در حوزه صدا و سیما، نرم افزار خط تولید پورتال و وب سایت برای شرکت ها و موسسات همکار، فناوری برنامه سازی (با روش ابتکاری) در سطح بین المللی برای برنامه نویس ها، فریم ورک اختصاصی داده (با ویژگی های خاص)، و تعدادی نرم افزار نفیس دیگر تولید و تقدیم متخصصان این حوزه کند.

به لطف خداوند طی این سال ها این شرکت توانسته است همکاری های فنی موفقی را با سازمان ها یا وزارتخانه ها داشته و حتی به شرکت های بخش خصوصی خدمات تخصصی نفیسی را ارائه کند. تا جایی که در اثنای طرح ملی حفظ قرآن کریم مفتخر به دریافت تندیس و تقدیر بعنوان شرکتی پیشرو در نوآوری و خلق فناوری از دانش (به دست جناب دکتر نجفی سولاری رئیس سابق سازمان رسانه های دیجیتال) در همایش «دانش و نوآوری، مسیر توسعه پایدار» گردیده است.

اکنون شرکت تذهیب رایان علاوه بر تخصص، از تجربه ی مناسبی در حوزه ی طراحی نرم افزار و فناوری اطلاعات برخوردار است. و به ارائه خدمات مشاوره ای و تحلیل و طراحی سیستم و همچنین خدمات توان بخشی به مجموعه های همکار نیز مشغول می باشد. علاوه بر این، شرکت تذهیب رایان نرم افزار های آنلاین چند ساحتی از قبیل نرم افزار های تحت وب و برنامه های موبایلی را بصورت سفارشی انجام می دهد.

کلیه حقوق این وبسایت و اجزای محتوایی آن متعلق به شرکت تذهیب رایان® می باشد.
1395